ARCHIWUM
KLASYFIKACJA

ARCHIWALNE WYNIKI 2016

TURNIEJ KLUBOWY

2015 / 2016

1. Wójcik Darek 162 pkt 2. Ciuła Mieszko 152 pkt 3. Hawrot Marek 124 pkt 4. Cempa Dawid 72 pkt 5. Zięba Nikola 58 pkt 6. Sadowski Sławek 56 pkt 7. Kantor Lucjan 48 pkt 8. Lorek Karolina 32 pkt 9. Skoczeń Jakub 30 pkt 10. Poręba Mateusz 24 pkt 11. Cempa Wojtek 20 pkt 11. Zwardoń Jacek 20 pkt 13. Krogulski Michał 14 pkt 13. Przybyła Radosław 14 pkt 15. Adasiewcz Konrad 12 pkt 15. Bobak Grzegorz 12 pkt 15. Frelich Agnieszka 12 pkt 15. Kołacz Piotr 12 pkt 19. Frelich Kuba 10 pkt 20. Zabrzeński Mariusz 8 pkt 20. Fikiel Łukasz 8 pkt

MASTERS CUP

2016

1. Ciuła Mieszko 218 pkt 2. Hawrot Marek 204 pkt 3. Cisoń Łukasz 200 pkt 4. Wójcik Darek 186 pkt 5. Krupka Kamil 184 pkt 6. Cempa Dawid 168 pkt 7. Sadowski Sławek 130 pkt 8. Ast Sebastian 128 pkt 9. Lorek Karolina 72 pkt 10. Krogulski Michał 63 pkt 11. Bobak Grzegorz 59 pkt 12. Klocek Krzysztof 58 pkt 13. Kantor Lucjan 42 pkt 14. Cempa Wojtek 41 pkt 15. Dębosz Mirosław 31 pkt 16. Przybyła Radosław 31 pkt 17. Uszko Mariusz 31 pkt 18. Poręba Mateusz 30 pkt 19. Zwardoń Jacek 28 pkt 20. Bezak Stanisław 20 pkt 21. Morajka Łukasz 18 pkt 22. Frelich Jakub 16 pkt 23. Parkitny Sławomir 16 pkt 24. Kołacz Piotr 15 pkt 25. Frelich Agnieszka 14 pkt 26. Rafalska Sabina 14 pkt 27. Łakomy Sławomir 14 pkt 28. Janecki Łukasz 14 pkt 29. Szypuła Darek 13 pkt 30. Fikiel Łukasz 13 pkt

ILSD

2015 / 2016

1. Wójcik Darek 19 pkt 2. Cisoń Łukasz 16 pkt 3. Krupka Kamil 16 pkt 4. Ciuła Mieszko 15 pkt 5. Kantor Lucjan 11 pkt 6. Lorek Karolina 9 pkt 7. Krogulski Michał 7 pkt 8. Sadowski Sławek 5 pkt 9. Skoczeń Jakuk 4 pkt 10. Zięba Nikoletta 4 pkt 11. Barbara Schmidt-Ciuła 0 pkt 1. Cisoń Łukasz 13 pkt 2. Wójcik Darek 12 pkt 3. Krupka Kamil 10 pkt 4. Ciuła Mieszko 9 pkt 5. Krogulski Michał 4 pkt 6. Kantor Lucjan 4 pkt 7. Sadowski Sławek 3 pkt 8. Lorek Karolina 1 pkt 1. Wójcik Darek 2. Ciuła Mieszko 3. Krupka Kamil 4. Cisoń Łukasz
Archiwum 2015 Archiwum 2015 WWW.DARTNS.COM.PL
ARCHIWUM
KLASYFIKACJA

ARCHIWALNE WYNIKI 2016

TURNIEJ KLUBOWY

2015 / 2016

1. Wójcik Darek 162 pkt 2. Ciuła Mieszko 152 pkt 3. Hawrot Marek 124 pkt 4. Cempa Dawid 72 pkt 5. Zięba Nikola 58 pkt 6. Sadowski Sławek 56 pkt 7. Kantor Lucjan 48 pkt 8. Lorek Karolina 32 pkt 9. Skoczeń Jakub 30 pkt 10. Poręba Mateusz 24 pkt 11. Cempa Wojtek 20 pkt 11. Zwardoń Jacek 20 pkt 13. Krogulski Michał 14 pkt 13. Przybyła Radosław 14 pkt 15. Adasiewcz Konrad 12 pkt 15. Bobak Grzegorz 12 pkt 15. Frelich Agnieszka 12 pkt 15. Kołacz Piotr 12 pkt 19. Frelich Kuba 10 pkt 20. Zabrzeński Mariusz 8 pkt 20. Fikiel Łukasz 8 pkt

MASTERS CUP

2016

1. Ciuła Mieszko 218 pkt 2. Hawrot Marek 204 pkt 3. Cisoń Łukasz 200 pkt 4. Wójcik Darek 186 pkt 5. Krupka Kamil 184 pkt 6. Cempa Dawid 168 pkt 7. Sadowski Sławek 130 pkt 8. Ast Sebastian 128 pkt 9. Lorek Karolina 72 pkt 10. Krogulski Michał 63 pkt 11. Bobak Grzegorz 59 pkt 12. Klocek Krzysztof 58 pkt 13. Kantor Lucjan 42 pkt 14. Cempa Wojtek 41 pkt 15. Dębosz Mirosław 31 pkt 16. Przybyła Radosław 31 pkt 17. Uszko Mariusz 31 pkt 18. Poręba Mateusz 30 pkt 19. Zwardoń Jacek 28 pkt 20. Bezak Stanisław 20 pkt 21. Morajka Łukasz 18 pkt 22. Frelich Jakub 16 pkt 23. Parkitny Sławomir 16 pkt 24. Kołacz Piotr 15 pkt 25. Frelich Agnieszka 14 pkt 26. Rafalska Sabina 14 pkt 27. Łakomy Sławomir 14 pkt 28. Janecki Łukasz 14 pkt 29. Szypuła Darek 13 pkt 30. Fikiel Łukasz 13 pkt

ILSD

2015 / 2016

1. Wójcik Darek 19 pkt 2. Cisoń Łukasz 16 pkt 3. Krupka Kamil 16 pkt 4. Ciuła Mieszko 15 pkt 5. Kantor Lucjan 11 pkt 6. Lorek Karolina 9 pkt 7. Krogulski Michał 7 pkt 8. Sadowski Sławek 5 pkt 9. Skoczeń Jakuk 4 pkt 10. Zięba Nikoletta 4 pkt 11. Barbara Schmidt-Ciuła 0 pkt 1. Cisoń Łukasz 13 pkt 2. Wójcik Darek 12 pkt 3. Krupka Kamil 10 pkt 4. Ciuła Mieszko 9 pkt 5. Krogulski Michał 4 pkt 6. Kantor Lucjan 4 pkt 7. Sadowski Sławek 3 pkt 8. Lorek Karolina 1 pkt 1. Wójcik Darek 2. Ciuła Mieszko 3. Krupka Kamil 4. Cisoń Łukasz
Archiwum 2015 Archiwum 2015 WWW.DARTNS.COM.PL